Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56
Class
Teacher
Classroom
Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56 Dosedělová Kateřina
Choose teacher. . .
Amonová Štěpánka Belfín Pavel Bělský Miloslav Benda Miroslav Bezděka Jan Bittmanová Jana Bízek Jiří Bláhová Kateřina Breit Petr Černá Jana Černý Jaroslav Černý Jaroslav Červený Gustav Denková Veronika Dosedělová Kateřina Dudková Ivana Fenglová Anna Fialová Jana Fialová Veronika Firma1 Fa Firma10 Fa Firma2 Fa Firma3 Fa Firma4 Fa Firma5 Fa Firma6 Fa Firma7 Fa Firma8 Fa Firma9 Fa Formánek Jiří Hanzlík Václav Hanzlíková Monika Harvan David Hašková Renáta Hladík Drahoslav Holuška Martin Honomichl Jan Horáček Ivan Hošek Josef Hošková Jana Hovorka Zdeněk Hrabačková Jana Hřebec Luboš Hronek Jiří Janovec Jiří Jedlička Petr Jurák Martin Kadlecová Zuzana Kohout Jan Koloros Ladislav Komanec Václav Komiň Kamil Konečná Jana Koranda Jaroslav Kordík Petr Kovářík Jakub Koželuh Radovan Kubát Jan Kubík Eduard Kubík Josef Kučera Jaroslav Kukla Jan Kůlová Denisa Kůsová Šárka Leba Petr Leba Václav Mašlová Kristýna Matějovicová Jana Missbergerová Lenka Moc Pavel Navrátilová Radka Nováková Jana Pihrt Martin Piksa Vladislav Pittr Dalibor Ptáčník Petr Šedivec Jaroslav Šejtková Ivana Šilhánek Michal Šlaichová Ludmila Sobotka Bohumír Štekl Václav Štětina Miloš Švarc František Syka Pavel Sýkora Jiří Ulrychová Zdeňka Václavík Václav Valečka Miroslav Vávře Michal Vít Stanislav Vítková Milada Volf Vladimír Volková Alena Vondřich Jaroslav Weisz Ondřej Will Roman Würtherlová Dana Zábrodský Martin Žitek Luděk
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:55 - 10:40
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
13:00 - 13:45
7
13:50 - 14:35
8
14:40 - 15:25
9
15:35 - 16:15
10
16:20 - 17:00
11
17:10 - 17:50
12
17:55 - 18:35
13
18:40 - 19:20
Mon 16/5
IE1 celá
B37
ICT
IE1 celá
B37
ICT
ES1 sk2
6104
ICT
ES1 sk2
6104
ICT
Suplovací pohotovost Poh
Tue 17/5
L
L
L
L
IT1 celá
BII
ZTX
TI1 IK
B26
ASP
Wed 18/5
MS1 sk2
B42
ICT
MS1 sk2
B42
ICT
IT1 sk2
B46
ZTX
IT1 sk2
B46
ZTX
ES3 sk1
B46
ICT
ES3 sk1
B46
ICT
Suplovací pohotovost Poh
Thu 19/5
IE1 celá
B26
ICT
IE1 celá
B26
ICT
EM1 sk2
B26
ICT
EM1 sk2
B26
ICT
Fri 20/5
ME1 sk2
B37
ICT
ME1 sk2
B37
ICT
TI1 IK
B37
ASP
TI1 IK
B37
ASP
Powered by